Hakkımızda

Bayport Antrepo 1981 yılında Topkapı’da daha küçük ölçekli bir alanda ve sektörel olarak daha kısıtlı bir biçimde kurulup çalışmaya başlamıştır.

Kurulduğu günkü iyi hizmet ,güven, güler yüz politikasına deneyimli olma vasfını ekleyerek hizmet ve lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başlangıçta sadece plastik hammadde depolarken bugün Türkiye’nin sektörel zenginliğini bünyesine taşıyarak 20 den fazla farlı sektörlere depolama ve lojistik hizmeti vermektedir. İlaveten mamül ihracat mallarını konteyner bazında depolama, yükleme hizmeti vererek firmalara ihracat kolaylığıda sağlamaktadır.

Firmaların ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hız kazandırmak için şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti de vermektedir.

Bugün ise şehrin en merkezi yerinde olmanın avantajı ile çok gelişmiş ve çok sayıda iş makinası parkuru ve deneyimli elemanları ile daima iyi hizmet paralosını kendine pusula yaparak gelişen dünyada büyüyen Türkiye’de, doğru rotada yoluna ve büyümesine devam etmektedir.

Toplam 12.500m2 kapalı alan 10.000m2 açık alanda rahat tır ve konteyner parkı rampaları ile iyi bir konuma sahiptir. Günlük 1000 ton iş yapabilme kabiliyeti ve imkanları ile müşterilerine yeterli hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktadır.